ERDEM ALKAN

Drupal geliştiricisi, Fotoğraf tutkunu, Galatasaraylı, Kimyager,
C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı...

Karalama

Karalama

Alkan kullanıcısının resmi

Her zaman çizmek istemişimdir. Durun yanlış anlaşılmasın, aman. Resim olarak bir şeyler çizmek, karalamak.. Aslında hep vardı aklımda resim dersi almak. Belki de karakalem dersi. Ama böyle sanatsal şeylere pek yeteneğim olduğunu da düşünmüyorum hani. Gitar çalmaya heveslenip, 4 gitar çalan ev arkadaşına denk gelip yine de bir kademe ilerleyemen bir insanım sonuçta :)) Sesim de güzel değildir zaten. Hoş biri "Erdem'in sesi çok etkileyici" demişse de ben pek inanamadım nedense.

Resim yapmak ya da bir şeyler karalamak daha cazip geliyor bana. En azından kendimi düşündüğümde yapılabilitesi(bkz: plaza türkçesi) olan bir şey. Hele bir de dilediğim her şeyi yapabilir duruma gelirsem değmeyin keyfime.

karakalem

Geçenlerde bir sosyal ağ ve blog sitesinde denk geldiğim çizim(solda/yukarıda) sanırım benim çizmek isteyebileceğim şeyler arasında ilk 3'e girer. Bu blogu da yandaki çizime rastladığım zaman yazmaya karar verdim. Çizim bana birçok şey ifade etti. Mahçubiyet, utanma, aşk, duygusallık belki de şehvet ve tabiki ürperme.

Diğer 2 için düşünmem lazım sanırım biraz. Onları da bulduğumda ya da karaladığımda sanırım blog konusu olur ve burada paylaşırım(umarım).

Sanırım şu andan itibaren çizim derslerini izlemeye başlayacağım. DuckDuckGo ile izleyeceğim videoları buldum bile.

Aslında yazacak çok şey var bu konu ile ilgili ama başka zaman devam ederim. Resim dersi videoları merak uyandırıyor çok.

Not: Bu arada bazı bloglarda müzik var ve bunlar sadece bilgisayarda dinlenebiliyor sanırım, bilginize.

Yorumlar

Your drawing

So talented. I wonder why you chose to draw this picture. Like the woman fall in love, but the man is little bit cool to her. Why?

Yeni yorum ekle

Bu alan yönetici hariç kimse ile paylaşılmayacaktır.

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Web sayfası ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantıya çevrilir.
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.