ERDEM ALKAN

Drupal geliştiricisi, Fotoğraf tutkunu, Galatasaraylı, Kimyager,
C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı...

Ağ Günlükleri

Karalama

Alkan kullanıcısının resmi

Her zaman çizmek istemişimdir. Durun yanlış anlaşılmasın, aman. Resim olarak bir şeyler çizmek, karalamak.. Aslında hep vardı aklımda resim dersi almak. Belki de karakalem dersi. Ama böyle sanatsal şeylere pek yeteneğim olduğunu da düşünmüyorum hani. Gitar çalmaya heveslenip, 4 gitar çalan ev arkadaşına denk gelip yine de bir kademe ilerleyemen bir insanım sonuçta :)) Sesim de güzel değildir zaten. Hoş biri "Erdem'in sesi çok etkileyici" demişse de ben pek inanamadım nedense.

Beş yıl önce bugün...

Alkan kullanıcısının resmi

Uzun zamandır bu blogu yazmayı bekliyordum.

Bundan tam 5 yıl önceydi. 2 Mayıs 2009 günü üniversitede finallerim bittikten sonra ailemden bir telefon aldım. Anneannem birkaç gündür hastanede yoğun bakım ünitesindeymiş. Finaller sırasında bana söylememişler. 3 Mayıs 2009 günü sabahı apar topar ilk otobüs ile İstanbul otogara, otogardan doğrudan anneannemin bulunduğu hastaneye gittim. Yoğun bakım ünitesine ziyaretçi alacaklarmış. Kim girsin denirken "Sen gir Erdem" dediler ve ben girdim ziyarete.

Bir kadın değil, hayat seçersin...

Alkan kullanıcısının resmi

Uzun zamandır ara vermiştim yazmaya. Hoş zaten çok bir şey yazmamıştım. 3 - 4 blog.. Bugün 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü. Evet Emekçi kelimesini özellikle koyulaştırdım. İtiraf ediyorum bu zamana kadar 8 Mart'ı araştırmamış olmanın utancını yaşıyorum. Dün bir bayan arkadaşın sosyal medya hesabında paylaştığı bir paylaşım ile öğrendim ve araştırma ihtiyacı hissettim.

Dünya Emekçi Kadınlar Günü tarihini başka bir siteden alıntı yaparak paylaşacağım sizlerle

Sevgili Fizy! Benimle problemin ne?

Alkan kullanıcısının resmi

Sevgili Fizy, şüphesiz ki yakın geçmişte geliştirilen en iyi projelerden birisin. Sıkı kullanıcıların arasında olmam da bunun bir göstergesi. Güzel bir çalma listem var, kimi zaman onu oynatıyorum kimi zaman da haleti ruhiyeme göre bir şeyler. Son zamanlarda müzikler telif dolayısıyla azalsada yine de hizmetlerin için sonsuz teşekkürler.

RSS - ağ günlükleri beslemesine abone olun.